Kokasauna tehnopark asub vahetult Tallinna piiri taga väljakujunenud Tänassilma tööstus- ja logistikapargi kõrval ning on sobiv kõigile tootmis-, lao- või muid äripindu vajavatele ettevõtetel. Tänassilma piirkond on end tõestanud efektiivse ärikeskkonnana siin juba tegutsevatele ettevõtetele, kus on võimalik ka tulevikus kasvada ja areneda.
 

Kokasauna tehnopark sobib ettevõtetele, kes hindavad kõrgelt läbimõeldud planeeringu ja taristu lahendusi, häid transpordiühendusi, tööjõu lähedust nii Tallinnast kui Saku ja Saue vallast ning häid naabreid ja koostööpartnereid ümbruskonnas tegutsevate ettevõtete näol. Kinnistud asuvad Tallinna linna piirist ca 1 km kaugusel, Tallinna ringteest (E265) ca 4 km kaugusel, Pärnu maanteest (E67) 0,3 km, Tallinna kesklinnast ca 14 km, Muuga sadamast ca 40 km ja nii Tallinna lennuväljast kui reisiterminalt ca 16 km kaugusel.

Tänassilmas tegutsevad täna muuhulgas järgmised ettevõtted: tootmise valdkonnas Stoneridge Electronics AS, LEAB Eesti OÜ, Itella Smartpost terminal, R-Kiosk Estonia AS, Neiseri Grupp AS, Baltic Disc AS, Stora Enso Packaging AS, Baltic Laundry Service OÜ, Pussikeskus Eesti OÜ, NeoQi AS, Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ, Silberauto Eesti AS kere- ja värvitööde osakond; hulgimüügi valdkonnas Tamro Eesti OÜ, Evelekt AS, Proplastik OÜ, Klavis OÜ (Vineerimaailm), Proplastik OÜ, Veho Eesti AS, Evelekt AS, BDP Eesti OÜ, Antalis AS, Makita OY Eesti filiaal, Exmet OÜ (Bermet), Laomaailm AS; logistika valdkonnas Havi Logistics OÜ; jaemüügi valdkonnas COOP Eesti KÜ (Maksimarket), Bauhof Group AS, Rimi Eesti Food AS.


Asukoht kaardil :

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.